
змісту
TL;DR
До 2034 року світовий ринок купальників досягне 34,12 мільярдів доларів США при середньорічному темпі зростання 5,08%; трусики періоду ростуть на 20,5% CAGR — розширення OEM купальників періоду дозволяє вашому бренду охопити обидві форми одночасно.
Modibodi, Knix, Thinx, Proof і Ruby Love починали зі старовинної нижньої білизни, а потім перейшли до купальників, використовуючи виробничу інфраструктуру, що перетиналася, а не перебудовували з нуля.
Основна 4-шарова абсорбуюча архітектура, термосклеювання TPU, вибіркове поглинання та сертифікати відповідності можна перенести з нижньої білизни на купальний костюм; тільки хімічний склад зовнішньої тканини, інженерна підгонка та набір тестів на УФ/хлор є справді новими.
5-етапна дорожня карта розширення — повторне використання активів бренду, відбір OEM за подвійною категорією, відбір зразків для конкретного запливу, додаткова сертифікація та узгодження часових рамок — зазвичай займає 14–20 тижнів від короткої до першої масової доставки.
Така ж модульна абсорбуюча система, описана в Абсорбуюча система Across Activewear легко переноситься в купальний одяг, скорочуючи витрати на дослідження та розробки та інструменти порівняно зі створенням спеціальної системи для плавання з нуля.
Трьох найпоширеніших підводних каменів — використання білизняної тканини в середовищах з хлором, пропуск модифікації та використання несумісної системи розмірів — можна уникнути за допомогою відповідного партнера-виробника обладнання.
При ціні 200 MOQ розширення для купальників середнього рівня зазвичай є беззбитковим протягом першого літнього сезону за скромною оптовою ціною, а повна рентабельність інвестицій досягається у другому сезоні.
Частина 1: Чому 2026 рік є оптимальним періодом для розширення купальників OEM
Якщо ви вже продаєте старовинну нижню білизну, ви вже виконали найважчу роботу: ви навчили своїх клієнтів технологіям багаторазового вбирання, ви побудували ланцюжок постачання для багатошарової конструкції промежинної панелі та створили фірмову ідентичність бренду догляду за періодом. Питання не в тому, чи поширюватися на купальники. Питання полягає в тому, чи робити це зараз — поки ринковий розрив ще відкритий — чи пізніше, коли категорія консолідується навколо меншої кількості тих, хто першими почав розвиватися.
Ринкові дані є переконливими аргументами для 2026 року. Глобальний ринок купальників залишився на рівні 22,95 мільярда доларів США у 2025 році та, за прогнозами, досягне 34,12 мільярда доларів США до 2034 року при середньорічному темпі зростання 5,08% . Альтернативна проекція від Grand View Research оцінює 2030 рік у 36,15 мільярдів доларів США при середньорічному темпі зростання 6,8% — більш агресивний, але незмінний напрямок. У будь-якому випадку базовий ринок великий і складний. Жінки представляють 63,56% світового попиту на купальники у 2026 році , що робить старовинні купальники категорією з прямим доступом до домінуючого сегменту покупців.
У цій базі підсегмент догляду за періодом зростає значно швидше. Відповідно до місячних трусики CAGR становить 20,5%. Market.us і ширша категорія періоду розширюється приблизно на 8,8% щорічно. Розширення OEM-виробника купальників позиціонує ваш бренд на перетині обох кривих зростання — розширення ринку купальників і впровадження догляду за періодом — що є рідшою комбінацією, ніж здається.
Фактор літньої сезонності ще більше загострює аргумент. У Північній півкулі обсяг пошуку купальників і намір купувати різко досягає піку між травнем і серпнем. Бренди, які є на ринку з SKU купальників до того, як відкриється вікно, захоплюють лояльність, яка перетворюється на цілорічний викуп білизни. Бренди, які не вистачають, втрачають можливість придбання для конкурентів.
У 2026 році збігаються три структурні умови, які раніше не існували одночасно. Обізнаність споживачів висока: наступне Співпраця Модібоді з компанією Puma у 2022 році — перший запуск масового активного одягу періоду, що включав короткі шорти для плавання та байкерів — і постійне редакційне висвітлення в таких торгових точках, як Гарне прибирання та NYT Wirecutter , споживачі в США, Великобританії та Австралії тепер розуміють, що ця категорія існує. Інфраструктура роздрібної торгівлі готова: мережі спортивних товарів, аптеки та спеціалізовані продавці купальників DTC мають групи покупців, які активно шукають старовинні купальники, щоб заповнити вузький асортимент. І виробнича інфраструктура є більш потужною, ніж була два роки тому: фабрики, які розробили програми старої нижньої білизни, тепер можуть бути кваліфіковані для виробництва поруч із плаванням за допомогою визначеного, задокументованого контрольного списку, а не дослідницьких припущень.
Вікно відкрите. Питання у виконанні.

Співпраця Modibodi з Puma у 2022 році щодо менструальної білизни
Частина 2: Приклади брендів — як лідери категорій розширили свої лінії
Кожен великий бренд засобів для догляду за віком, який сьогодні має прибуток понад 20 мільйонів доларів США, починав зі старої нижньої білизни та розширювався назовні. Шляхи розширення відрізняються за послідовністю та швидкістю, але виробнича логіка послідовна: спільна абсорбуюча архітектура, нова конструкція зовнішньої оболонки. Наведене нижче порівняння показує, як п’ять брендів пережили цей перехід.
Порівняльна таблиця розширення бренду
Бренд | Засновник / Перша категорія | Запуск купальників | Key Extension Move | Рівень потужності | Відомий роздрібний канал |
Модібоді | 2013 / Період нижньої білизни (AU) | 2019 (купальники); 2022 р. Колобія спортивного одягу Puma | Запатентована багатошарова технологія перекочувала на плавання; Ко-бренд PUMA для старовинних байкерських шортів/легінсів | ~2 тампона (20 мл) | Modibodi.com (Австралія/США/ЄС); ASOS; Nordstrom |
Кнікс | 2013 / Нижня білизна періоду (Каліфорнія) | 2020 (Купальники періоду, цільні + бікіні) | 4-шарова система, розширена для плавання; підлітковий рядок додано 2021; названий Найкраще в цілому за Good Housekeeping 2026 | 1–3 тампони (10–30 мл) | Knix.com DTC; Роздрібна торгівля США/Канада |
Подумай | 2014 / Нижня білизна періоду (США) | 2021 (купальники) | SKU для легкого та важкого плавання; подальше розширення активного одягу; позиціонування навколо 'екосистеми догляду за періодом' | 2–3 тампони (20–30 мл) | Thinx.com ; Цільовий; Nordstrom |
доказ | 2020 / Період + нижня білизна від сечового міхура (США) | Немає (фокус на спортивному одязі) | У 2020 році запущено легкі/звичайні/важкі рівні брифа; розширено до Target і Meijer до 2021 року , що підтверджує роздрібну масштабованість на базі DTC | 3–8 чайних ложок (від легкого до важкого) | Цільовий; Meijer; Proof.com |
Ruby Love | 2015 / Білизна періоду — підлітковий фокус (США) | 2018 (суцільні купальники періоду) | Перше позиціонування для підлітків безпосередньо під час плавання; цільний формат відповідав уподобанням підліткової аудиторії | ~2,5 тампонів (25 мл) | RubyLove.com ; Amazon |
Кілька спостережень із таблиці варто взяти до уваги, будуючи власний план розширення.
По-перше, кожен бренд, який випустив купальники, зробив це протягом трьох-семи років після заснування, і всі використовували наявні технології поглинання, а не розробляли паралельну систему. Перехід Модібоді на активний одяг PUMA є яскравим прикладом того, як одна перевірена технічна платформа може розблокувати кілька суміжних категорій — не лише купальники, але й легінси, байкерські шорти та спеціальний спортивний одяг — через єдине виробниче співробітництво.
По-друге, рання поява Ruby Love купальників (2018, через три роки після заснування) демонструє, що купальники не є «пізнішою стадією» розширення, яке потребує років розвитку ринку нижньої білизни. Якщо ваша менструальна нижня білизна технічно підтверджена, а ваш виробник обладнання може використовувати зовнішню тканину для плавання та підтягнути її, розширення може відбутися паралельно з розширенням вашої лінії білизни.
По-третє, випадок Proof, який взагалі не включав SKU купальників, показує, що розширення каналу роздрібної торгівлі (DTC для Target і Meijer) може бути альтернативним вектором розширення. Але для брендів із наявною літньою активною клієнтською базою купальники є більш прямим сусідством.
Щоб детальніше зануритися в те, що бачить споживач, коли він оцінює ці бренди, перегляньте наш Посібник з роз’яснень щодо періоду купальників , а для об’єктивів для батьків і підлітків див. Посібник з купальників для підлітків.

Частина 3: Спільні та унікальні виробничі компоненти
Це розділ, у якому слід скинути ваші припущення щодо витрат щодо розширення OEM-виробника купальників. Більшість команд брендів, коли вони вперше думають про додавання купальників, припускають, що починають новий цикл розробки продукту з нуля. На практиці для бренду, який уже має перевірену програму нижньої білизни за період із відповідним OEM, приблизно половина інженерної роботи вже виконана.
Спільні та унікальні компоненти: нижня білизна періоду проти купальників періоду
Виробничий компонент | Нижня білизна періоду | Купальники періоду | Підлягає передачі? |
4-шарова абсорбуюча архітектура | Технологія основного продукту | Така сама архітектура — вологопоглинаюча / абсорбуюча серцевина / ТПУ-бар’єр / зовнішня оболонка | Так — прямий трансфер |
термосклеювання TPU (18–25 мікрон) | Бар'єрний шар, термоскріплений, без PFAS | Така сама специфікація; таке ж склеювальне обладнання | Так — той самий інструмент |
Технологія вибіркової абсорбції | Переважне поглинання рідини порівняно із зовнішньою вологою | Той же принцип; створений для захисту від проникнення води в басейн через ТПУ | Так — та сама основна логіка |
Стандарт якості AQL 2.5 | Протокол перевірки виробництва | Той самий стандарт застосований до виробничих серій | Так — без змін |
Біосумісність ISO 10993-1 | Необхідний для ринку ЄС; інтимний одяг | Така ж вимога; застосовна та сама документація | Так — єдиний пакет відповідності |
OEKO-TEX СТАНДАРТ 100 | Сертифікат безпеки матеріалу | Така сама сертифікація поширюється на тканини для плавання та оздоблення | Так — якщо OEM має сертифікати для типів тканин |
Хімічний склад зовнішньої тканини | Стандарт нейлон/спандекс | Необхідна хлоростійка суміш поліестер/PBT | Ні — потрібна нова тканина |
Покриття DWR (Durable Water Repellent). | Не застосовується | Необхідно на зовнішній оболонці; Хімія без PFAS | Ні — новий крок процесу |
Захист UPF 50+ | Не застосовується | Необхідний для використання у відкритому басейні та на пляжі | Ні — нова специфікація та тест |
Стійкість плоского шва до хлору | Стандартна гладка строчка | 4-голковий 6-нитковий плоский замок повинен бути перевірений на розпад хлором | Частково — те саме обладнання, потрібна нова перевірка |
Розробка ущільнень | Комфортна, помірна компресія | Високоточне ущільнення в отворах для пояса та ніг для запобігання проникненню води | Ні — потрібен редизайн |
Випробування УФ та хлорного циклу | Не застосовується | 52-циклове замочування в хлорі + набір тестів на вплив ультрафіолету | Ні — нові протоколи випробувань |
Практичне значення цієї таблиці: якщо ваш існуючий виробник комплектного обладнання підтвердив термоз’єднання TPU, вибіркове поглинання та процеси AQL 2.5 у вашій програмі нижньої білизни, внутрішня система вашого купальника фактично вже розроблена. Справжня нова робота обмежується зовнішньою оболонкою (вибір тканини та обробка DWR), оновленим дизайном (розробка ущільнень на талії та отворах для ніг) і розширеним набором тестів.
Ось чому вибір виробника оригінального обладнання подвійної категорії — такого, який виробляє як старовинну нижню білизну, так і купальники на одному виробництві — є єдиним найважливішим рішенням щодо постачальників у розширенні виробника старовинного купальника. Це не лише зручність. Йдеться про те, щоб не платити двічі за ту саму інженерну перевірку.
Як я зазначив в Поглинаюча система Across Activewear , модульна поглинаюча система ластовиці, розроблена саме для цього міжкатегорійного перенесення. Рівні місткості, форми ластовиць і специфікації TPU, які виробляються для вашої лінії нижньої білизни, не потребують переробки для купальників. Змінюється лише інтеграція в спеціальну зовнішню оболонку для плавання.

Співробітники LJVogues стрижуть
Частина 4: 5-етапна дорожня карта розширення
Розширення OEM для купальників, виконане за участю правильного партнера-виробника, відбувається за передбачуваною послідовністю п’яти кроків. Часовий графік від короткої до першої оптової доставки зазвичай становить 14–20 тижнів, залежно від того, скільки внутрішньої системи вже перевірено у вашій програмі нижньої білизни.
Крок 1. Повторне використання існуючих активів бренду (1–4 тижні)
Перш ніж опублікувати будь-який запит на пропозицію, проведіть внутрішній аудит того, чим ви вже володієте. Ваш профіль клієнта, рівні можливостей поглинання, бібліотека кольорів бренду, система інструкцій з догляду та документація щодо відповідності – усе це активи, що передаються. Найгірший результат у розширенні лінійки – це сплатити новому виробнику обладнання за те, щоб він відновив специфікації, які у вас уже є.
Зокрема, перенесіть: назву вашого рівня потужності та мову, орієнтовану на споживача (щоб ваші наявні клієнти одразу зрозуміли, що означають «Звичайний» і «Важкий» у контексті плавання); ваша документація, що не містить OEKO-TEX і PFAS (ваш OEM може застосувати ті самі сертифікати до тканин для плавання, якщо вони є в списку схвалених матеріалів); і ваш стандарт інспекції AQL і протокол затвердження перед виробництвом.
Що ви не повинні переносити без перегляду: специфікація вашої зовнішньої тканини (нейлон/спандекс не підходить для середовищ із хлорованою водою), ваш блок підгонки (купальний костюм потребує принципово іншої геометрії промежинної панелі та техніки ущільнення) і класифікація вашого розміру, якщо вона розроблена відповідно до пропорцій нижньої білизни, а не для відновлення еластичності купальників.
Крок 2. Виберіть виробника комплектного обладнання подвійної категорії (2–5 тижні, одночасно з кроком 1)
Важливе кваліфікаційне питання полягає не в тому, «чи може ця фабрика виробляти літні купальники?», а в «чи ця фабрика вже виготовляє старовинні купальні костюми на тій самій виробничій лінії, що й старовинна нижня білизна, з використанням тієї самої поглинаючої системи?». Фабрика, яка виготовляє нижню білизну та стверджує, що може виготовляти купальні костюми, відрізняється від кваліфікації фабрики, яка демонструє активне виробництво купальних костюмів із перевіреними звітами про випробування на хлор.
Оцінюючи OEM-виробників подвійної категорії, вимагайте:
Звіт про випробування на замочування в хлорі (52 цикли при 2,5 ppm, 27°C) активного купальника SKU
Документація, яка підтверджує, що для обох категорій використовується те саме обладнання для термічного склеювання ТПУ
Зразки їхніх старовинних купальників принаймні на двох рівнях місткості
Документація про відповідність, що охоплює як нижню білизну, так і тканини для купальників за єдиним сертифікатом OEKO-TEX
Ці кваліфікаційні критерії детально описано в How to Source Period Swimwear , яка надає повну систему оцінки виробника за 7 критеріями.
Крок 3: Вибірка — напряму передати рівні потужності (тижні 5–10)
На цьому етапі аргумент щодо модульної абсорбуючої системи стає фінансово конкретним. Під час інформування свого виробника обладнання про зразок купальників вам не потрібно повторно перевіряти ваші рівні потужності. Якщо ваша лінія нижньої білизни складається з рівнів 15 мл, 30 мл і 50 мл, ваш вибірник купальників використовує ті самі визначення рівнів — з поправкою на стиснуту товщину у вологому стані — без перебудови специфікації поглинаючої серцевини з нуля.
Натомість, на чому слід зосередити зразок:
Стійкість зовнішньої оболонки до хлору та продуктивність DWR (новий, спеціально для плавання)
Установіть ущільнювач на поясі та отворах для ніг (важливе значення — потрапляння води в басейн є основною проблемою споживача)
Силует у мокрому стані (абсорбуюча серцевина не повинна помітно розбухати після занурення)
Час відновлення після висихання після вилучення з води
Подайте запит на симуляцію плавання як частину протоперегляду: занурте зразок у воду на 10 хвилин, видаліть і перевірте візуальний набряк, затримку води в серцевині та цілісність ущільнення в місцях з’єднання ніг і талії. Це практичне випробування, яке ваша команда постачальників може провести без лабораторного обладнання та виявить найпоширеніші дефекти придатності та матеріалів, перш ніж вони досягнуть офіційного набору випробувань.
Крок 4: Сертифікації та тестування додаткових компонентів (9–14 тижні)
Ваш наявний пакет сертифікації нижньої білизни охоплює OEKO-TEX, без PFAS, AQL 2.5 та ISO 10993-1 (якщо ви перебуваєте в ЄС). Для купальників необхідні три додаткові параметри тесту:
Сертифікація UPF 50+ (AATCC 183 або AS/NZS 4399) — для використання відкритих басейнів і пляжів необхідна документація про захист від УФ-променів; це очікування споживачів у Північній Америці, Австралії та Великобританії.
Випробування циклу замочування хлором (52 цикли при стандартній концентрації для басейну) — підтверджує довговічність зовнішньої тканини та цілісність бар’єру TPU у середовищі використання купальників.
Стійкість кольору під впливом ультрафіолетового випромінювання (ISO 105-B06) — підтверджує, що кольорові гами не тьмяніють під дією тривалого ультрафіолетового випромінювання на відкритому повітрі, що важливо для використання на пляжі та у відкритому басейні.
Для розповсюдження на ринку ЄС підтвердьте, що ваш пакет документації ISO 10993-1, як описано в нашому Відповідність вимогам ЄС та стаття ISO 10993-1 — поширюється на ваші SKU купальників. GPSR (починаючи з грудня 2024 року) поширюється на весь інтимний одяг, який продається в ЄС, включно зі старими купальниками. Виробник оригінального обладнання, який уже має цю документацію для вашої нижньої білизни, зазвичай може поширити її на купальники в межах тієї самої програми відповідності, не вимагаючи повної нової оцінки.

Звіт ljvogues БЕЗ ПФАС
Крок 5: узгодження часової шкали — синхронізація купальників із поповненням нижньої білизни (тижні 14–20)
Останнім кроком є логістика, але бренди постійно недооцінюють її важливість. Період попиту на купальники сезонний; період попит на білизну цілий рік. Узгодження початкового виробництва купальників із циклом поповнення запасів нижньої білизни означає, що ваш OEM зможе планувати обидві програми разом, уникаючи конкуренції за потужністю та використовуючи переваги спільного запасу компонентів.
Практичний підхід: запустіть свою першу серію купальників у кількості 50–100 одиниць на колірну гамму як перевірений ринковий тест, запланований на прибуття не пізніше березня на літо Північної півкулі. Використовуйте ці дані про наскрізні продажі, щоб інформувати своє замовлення на поповнення, яке ваш OEM може розмістити в тому ж вікні виробництва, що й ваша нижня білизна. Такий підхід зберігає скромний доступ до ваших запасів, одночасно накопичуючи дані, необхідні для впевненого масштабування в наступному сезоні.
Частина 5: Модульна абсорбуюча система LJVOGUES — Розширення опису статті 16
в Від старовинної нижньої білизни до одягу для активного відпочинку — розробка модульної абсорбуючої системи в 5 категоріях продуктів , головним аргументом є те, що добре розроблена абсорбуюча система вставок не залежить від категорії. Така ж чотиришарова архітектура — внутрішній шар, що відводить вологу, серцевина, що поглинає, бар’єр із ТПУ, зовнішня оболонка — може використовуватись у старовинних байкерських шортах, герметичних легінсах, захисних шортах для дівчаток, шортах для шкільного одягу та шортах для бігу, не вимагаючи нової технічної основи для кожного. Стаття 16 продемонструвала це в п’яти категоріях активного одягу.
Старовинні купальники — це шоста категорія, до якої відноситься та сама архітектура — і в певному сенсі найбільш повчальна, оскільки специфікація зовнішньої оболонки змінюється більш різко, ніж у будь-якому розширенні спортивного одягу. Перехід від 80% нейлону/20% спандексу для байкерських коротких плавок до поліестеру/PBT, стійкого до хлору, вимагає іншого постачальника тканини та етапу процесу DWR, чого не вимагає активний одяг. Але внутрішня система — та частина, яка виконує фактичну роботу захисту періоду — залишається структурно ідентичною.
«Коли клієнт у стилі Модібоді починає плавати, я перше розмовляю про те, що вони не змінюють», — пояснює Оушен Янг. 'Технічні характеристики TPU, яруси абсорбуючого ядра, конструкція шару поглинання — це той самий файл. Те, що ми оновлюємо, — це тканина зовнішньої оболонки та блок, що прилягає. Ця відмінність заощаджує від чотирьох до шести тижнів розробки зразків, оскільки ми не відновлюємо основу.'
Така логіка виробництва має прямі фінансові наслідки. Інструмент для склеювання ТПУ той самий; нових капіталовкладень немає. Поглинаючі матеріали серцевини — набивка з мікроволокна, бамбуковий фліс або запатентовані композити — вже є в наявності. Протокол перевірки AQL і структура документації щодо відповідності вже існують. Єдиною новою закупівлею є стійка до хлору зовнішня тканина та хімія DWR, обидва з яких кваліфікований OEM подвійної категорії буде зберігатися як стандартний запас.
«На нашому підприємстві в Шеньчжені ми використовуємо той самий ТПУ для спідньої білизни та купальників на одній виробничій лінії», — зазначає Оушен Ян. 'Температурний профіль дещо змінюється для зовнішньої тканини з поліестеру/PBT порівняно з нейлоном/спандексом, але склеювальне обладнання, навчання операторів і протокол перевірки є спільними. Бренд, який розширює свою діяльність від нижньої білизни до плавання, не платить за друге налаштування інструментів — вони платять лише за тканину та відмінності в процесі'
Модульна структура також зберігає послідовність оповіді про бренд. Якщо у вашій нижній білизні та купальному костюмі періоду використовується та сама чотиришарова система, одна мова рівня ємності та однаковий набір сертифікації, ваша маркетингова команда може описати технологію один раз і застосувати її до обох лінійок продуктів. Немає потреби пояснювати, чому ваші купальні костюми мають інший стандарт поглинання, ніж ваша білизна, або чому документація про відповідність відрізняється. Архітектура є узгодженою між категоріями, що є вираженням тієї самої ефективності ланцюжка поставок, що й модульна система на стороні виробництва.
Для брендів, які вже прочитали статтю 16 і створили розширення спортивного одягу на модульній системі, перехід до купальників є логічним наступним кроком: те саме ядро переміщується, специфікація зовнішньої оболонки змінюється, і результатом є SKU для літнього сезону, який не вимагає нових зв’язків з OEM та мінімальних витрат на новий інструмент.
«Я бачив, як бренди витрачали 18 місяців, намагаючись розробити старовинні купальники, починаючи з фабрики, яка виготовляє лише нижню білизну», — додає Оушен Янг. «Технічні проблеми, з якими вони стикаються — розкладання зовнішнього шару хлором, потрапляння води через невідповідні ущільнювачі, розбухання абсорбуючої серцевини у воді — усі вирішувані, але не фабрикою, яка ніколи не запускала зовнішню тканину з поліестеру/ПБТ на своїй виробничій лінії. Це справжня цінність виробника подвійної категорії: ви не платите за їхнє навчання».
Частина 6: Поширені підводні камені в розширеннях OEM для купальників періоду
Процес розширення OEM для купальників має три режими несправностей, які виникають у передбачуваних обставинах. Розуміючи їх перед початком, ви захистите як ваші інвестиції в розвиток, так і репутацію вашого бренду серед перших клієнтів.
Підводний камінь 1: застосування тканини нижньої білизни в середовищі хлору
Це найбільш технічно серйозна помилка в цій категорії, і вона трапляється частіше, ніж галузь відкрито визнає. Нейлон/спандекс, стандартна зовнішня тканина для старинної нижньої білизни, помітно руйнується в хлорованій воді басейну після 50–100 сеансів при концентрації хлору 1–3 частки на мільйон — стандартний діапазон для підтримуваних басейнів. Колір блідне. Еластичність слабшає. Краї швів починають розходитися. Старовинний купальник, виготовлений із зовнішньої тканини з нейлону/спандексу, не витримає випробування на 52-циклове замочування в хлорі та не витримає споживчого використання до кінця першого літа.
Зовнішня тканина з поліестеру/PBT (полібутилентерефталат) є правильною специфікацією. PBT є хімічно інертним до хлору в концентраціях у басейні; суміші поліестер/PBT у правильно виготовленому одязі перевищуватимуть еквіваленти нейлону/спандексу в п’ять-десять разів в умовах басейну, відповідно до аналізу стійкості до хлору Swimwear Galore.
Практичне правило: ніколи не видавайте старовинні труси для купальників виробнику обладнання, який не може надати документацію про джерело зовнішньої тканини з поліестеру/PBT. Відсутність цієї можливості означає, що фабрика не виробляє справжні купальники; він виробляє одяг, що прилягає до нижньої білизни, але має форму купальника.
Підводний камінь 2: пропускати оновлений дизайн
Другий підводний камінь полягає в припущенні, що геометрію промежини з вашої нижньої білизни можна перенести на модель купальника без змін. Це не може. Періодічний купальний костюм має герметизувати дві точки, які не герметизує нижня білизна: пояс і отвори для ніг. Якщо ці ущільнювачі сконструйовані неправильно, вода з басейну потрапляє в абсорбуючу серцевину ззовні, що насичує серцевину хлорованою водою, знижує здатність поглинання та створює відчуття громіздкості, залитості водою, яке постійно описують негативні відгуки споживачів.
Блоки для купальників вимагають більшого стиснення на поясі та ремінцях для ніг, ніж нижня білизна, а кут розкриття ніг і криву мають бути розраховані для створення гідравлічного ущільнення до тіла під водою. Це відмінна інженерія від розробки нижньої білизни. Для цього потрібен виробник викрійок із досвідом роботи з купальним одягом і принаймні один — а, швидше за все, два — цикли перевірки посадки на протозразку.
Тест моделювання плавання, описаний у кроці 3 дорожньої карти вище, є практичним критерієм якості для цієї проблеми. Якщо пробний зразок показує потрапляння води в отвори ніжок після занурення, придатний блок потребує перегляду перед початком набору тестів на хлор.
Підводний камінь 3: не переписування системи розмірів
Системи розмірів нижньої білизни за віком зазвичай базуються на обхваті стегон і талії, відкаліброваних відповідно до параметрів еластичності та покриття нижньої білизни. Системи розмірів купальників додають вимірювання об’єму грудей для цільних одягів, враховують виготовлення з вищим стиском і на багатьох ринках виражаються відповідно до інших цифрових чи літерних стандартів, ніж нижня білизна.
Бренд, який розміщує свою нижню білизну за розміром безпосередньо в купальниках без повторного калібрування, вироблятиме одяг, який відповідає одному й тому ж числовому розміру, що не відповідає двом лінійкам продуктів, що збиває з пантелику клієнтів, які повертаються, і створює підвищені прибутки. Блок облягання купальників має бути оцінений незалежно від стандартів розтяжності купальників, перевірений на моделях підгонки для кожного розміру та задокументований у довіднику розмірів, який візуально відрізняється від таблиці розмірів нижньої білизни, щоб запобігти плутанині клієнтів.
Якщо ваш OEM пропонує власну класифікацію відповідно до специфікації розміру купальників вашого бренду, використовуйте це. Вартість виправлення помилок класифікації після масового виробництва в рази перевищує вартість виправлення під час відбору зразків.

Частина 7: ROI та моделювання беззбитковості при 100, 200 і 300 MOQ
Запитання, яке задають більшість засновників брендів, перш ніж розпочати продовження виробництва купальників на певний період, є простим: як має виглядати перший сезон, щоб це мало фінансовий сенс? У наведеній нижче таблиці представлено три вихідні точки MOQ — 100, 200 і 300 одиниць на кольорову гаму — порівняно з реалістичною економікою одиниці для продукту купальників середнього ринку.
Модель рентабельності інвестицій першого сезону: розширення періоду для купальників
Метрика | 100 одиниць / колір | 200 одиниць / колір | 300 одиниць / колір |
Вартість виробництва (FOB) | ~22–26 доларів США/шт | ~18–22 дол./шт | ~15–19 доларів США/шт |
Відбір проб і інструменти (амортизовані) | ~4–6 доларів США/од | ~2–3 дол./шт | ~1,50–2 дол./шт |
Додаткова сертифікація (UPF, тест на хлор) | ~$3–5/шт | ~1,50–2,50 доларів США/од | ~1–1,50 доларів США/шт |
Логістика (морський фрахт + мито, за одиницю) | ~$3–5/шт | ~2,50–4 дол. США/од | ~2–3 дол./шт |
Загальна вартість землі | ~$32–42/шт | ~$24–32/шт | ~20–26 доларів США/шт |
Рекомендована оптова ціна | 38–50 дол./шт | 38–50 дол./шт | 38–50 дол./шт |
Рекомендована роздрібна ціна | 65–95 дол./шт | 65–95 дол./шт | 65–95 дол./шт |
Валова націнка при оптовій продажі (середня оцінка) | 12–22% | 30–40% | 40–50% |
Дохід при 80% продажів (опт) | ~3040–4000 доларів США | ~6080–8000 доларів США | ~9 120–12 000 доларів США |
Розрахункова точка беззбитковості | ~85–90 проданих одиниць | ~75–80 проданих одиниць | ~60–70 проданих одиниць |
Приблизні сезони до повної рентабельності інвестицій | 1,5-2 сезони | 1-1,5 сезони | 1 сезон |
Кілька зауважень щодо інтерпретації цієї таблиці. Виробнича вартість за одиницю відображає виробництво OEM кваліфікованим виробником подвійної категорії для купальників у стилі бікіні періоду; цільні формати мають 15–25% надбавки до вартості через більшу витрату тканини та складність конструкції. Відбір зразків і амортизація інструментів передбачає стандартні прото- та передсерійні цикли зразків без масштабної перевірки підгонки; Бренди зі складною власною конструкцією можуть мати вищу амортизацію на одиницю в 100 MOQ. Додаткові витрати на сертифікацію вищі на 100 MOQ, оскільки фіксована плата за тестування розподіляється між меншою кількістю одиниць.
Рівень із 200 одиниць є точкою перелому в цій моделі. Нижче 200 одиниць витрати на одиницю землі зменшують маржу до такого рівня, коли перший сезон є в основному перевіркою ринку, а значуща прибутковість потребує повторного замовлення на другий сезон. При 200 одиницях 80% продажів за оптовою ціною покриває вартість землі та генерує валовий прибуток першого сезону, який фінансує повний випуск другого сезону в порівнянному або більшому обсязі. При 300 одиницях економічні показники достатньо сильні, щоб підтримувати розмови з роздрібними покупцями, оскільки структура націнки може вмістити типові умови оптового покупця.
«Для клієнтів, які вперше купують старовинні купальники, я рекомендую починати з 200 одиниць у двох кольорах — нейтральному та сезонному», — каже Оушен Янг. «Це дає вам достатньо об’єму, щоб протестувати канал роздрібної торгівлі разом із DTC, керувати обсягом запасів без надмірного впливу та отримати право на ціновий рівень, який робить категорію фінансово стійкою з самого початку. Брендам, які починаються зі 100 одиниць, зазвичай потрібно три сезони, щоб досягти економічності одиниці, яку забезпечують 200 одиниць у першому сезоні».
Для детального розподілу структури витрат, що включає тканину, абсорбуючу основу, оздоблення, робочу силу та упаковку на кожному рівні MOQ, див. Мінімальна вартість купальників на період, розбивка вартості та терміни виконання.
Часті запитання (FAQ)
Питання 1. Чи потрібен мені новий OEM-партнер, щоб додати купальники до моєї існуючої лінії нижньої білизни?
Не обов’язково, але вам потрібно переконатися, що ваш існуючий OEM справді може виробляти старовинні купальники, а не просто стверджувати, що може. Конкретні кваліфікації, які потрібно підтвердити, це: джерело зовнішньої тканини з активного поліестеру/PBT, задокументовані результати випробувань на замочування в хлорі на існуючому артикулі купальників і виробнича лінія, на якій створено купальники (не лише нижню білизну з верхньою тканиною, схожою на плавання). Фабрика, яка пройшла цю триточкову перевірку, може розширити вашу програму нижньої білизни на купальники, не вводячи нових відносин з OEM. Завод, який не може надати ці документи, вимагає від вас знайти виробника подвійної категорії.
Питання 2: Яку частину технічного набору білизни для періоду я можу повторно використати для купальників?
Внутрішню специфікацію системи — конструкцію абсорбуючої серцевини, специфікації бар’єру ТПУ, матеріал шару поглинання, визначення рівня ємності та критерії перевірки AQL — можна передати без змін. Специфікація зовнішньої оболонки, відповідний блок і класифікація розміру не є такими. Очікуйте переробити зовнішню конструкцію вашого технічного набору для купальників, зберігаючи при цьому частини ластовиці та бар’єрної системи з документації вашої білизни. Бренди, які співпрацюють з LJVOGUES, можуть запитувати стандартні шаблони технічного пакету для купальників, попередньо заповнені специфікацією модульної абсорбуючої системи, що значно скорочує час написання короткої інформації.
Запитання 3: Що є найважливішим для споживачів у періоді купальника, і як мені вирішити це у своєму продукті?
Найпоширенішими запереченнями споживачів є те, що вода з басейну потрапляє в абсорбуючий шар і робить одяг неефективним — або що одяг стає важким і помітним під водою. Обидві проблеми вирішуються одним і тим же інженерним рішенням: правильно визначена зовнішня оболонка з обробкою DWR плюс точне ущільнення на поясі та отворах для ніг. Технологія селективного поглинання, де ТПУ-бар’єр і водостійкий зовнішній шар запобігають потраплянню зовнішньої рідини в абсорбуючу серцевину, є технічною відповіддю. На вашій сторінці продукту та в посібнику з догляду слід прямо пояснювати цей механізм, оскільки споживачі, які розуміють принцип водонепроникності, мають значно меншу ймовірність повернути одяг, який функціонує саме так, як розроблено.
Питання 4: Чим відрізняється розмір купальників від періоду нижньої білизни та як повідомити клієнтів про різницю?
У періоді купальників використовується блок з більшою компресією, ніж у нижній білизні, і вхідні дані для вимірювання відрізняються: класифікація купальників враховує бюст (для суцільних одягів), окружність стегон при більшій напрузі розтягування та стиснення в розрізі ніг. Чисельно, клієнт, який носить середню білизну у вашій менструальній нижній білизні, може виявити, що середній у вашій менструальній білизні сидить по-іншому — або щільніше через стандарти компресії купальників, або з іншим співвідношенням тулуба та стегон. Найбезпечнішою стратегією спілкування є окрема, чітко позначена таблиця розмірів купальника з інструкціями щодо розміру купальника, а також примітка про те, що розмір купальника калібрується незалежно від розміру нижньої білизни.
Q5: Які сертифікати потрібні перед запуском купальників для періоду в США, ЄС та Австралії?
Для всіх ринків: OEKO-TEX STANDARD 100 (безпека матеріалів), декларація про відсутність PFAS від лабораторії третьої сторони та записи перевірки якості AQL 2.5. Для виходу на ринок ЄС: технічна документація, сумісна з GPSR, і оцінка біосумісності ISO 10993-1 або план управління ризиками — як описано в нашому Відповідність вимогам ЄС та стаття ISO 10993-1 . Для ринку США: документація щодо відповідності FDA та відповідність PFAS на державному рівні для будь-яких штатів із діючими обмеженнями на текстильні PFAS. Для Австралії: споживачі та все частіше роздрібні покупці очікують сертифікації AS/NZS 4399 UPF. UPF 50+ є ринковим стандартом у всіх трьох регіонах для купальників на відкритому повітрі.
Питання 6: чи можу я випустити купальники для періоду в обмеженому діапазоні кольорів, щоб зменшити початковий доступ до запасів?
Так, і це рекомендований підхід для запуску першого сезону. Двох кольорів — нейтрального (чорний або темно-синій) і сезонного візерунка або кольору — достатньо, щоб підтвердити ринок без створення фрагментованих запасів. Чорний — найпоширеніша кольорова гамма в категорії купальників періоду, яка служить надійною основою як для тестування споживачами, так і для планування розмірів. Додайте кольори у другому сезоні на основі фактичних даних про продажі, а не прогнозованих переваг.
Q7: Як співпраця Modibodi x Puma інформує про те, що можливе для того, щоб старий бренд поширився на купальники?
The Співпраця Modibodi x Puma 2022 продемонструвала дві речі для широкого ринку. По-перше, ця технологія захисту від менструації є достатньо поширеною, щоб бути спільною з глобальним спортивним брендом — клеймо, яке обмежувало маркетинг догляду за ранніми періодами, більше не обмежує стратегію виходу на ринок. По-друге, єдина абсорбуюча технологічна платформа може підтримувати кілька форматів продуктів — плавальні шорти, байкерські шорти та легінси — усі вони були частиною співпраці — без необхідності перебудови технології. Для незалежних брендів періоду можна зробити висновок, що стеля розширення категорій є вищою, ніж може здатися, за умови, що базова виробнича система розроблена для розгортання між категоріями з самого початку.
Q8: Який реалістичний термін від короткого до першого готового до роздрібної торгівлі інвентаризації для продовження періоду купальників?
Для бренду з існуючою підтвердженою програмою спідньої білизни, яка працює з виробником оригінального обладнання подвійної категорії, терміни: 1–4 тижні для кваліфікації виробника комплектного обладнання та короткого узгодження; тижні 5–10 для протопроби та ревізії підгонки; тижні 9–14 для сертифікаційного тестування (УФ, хлор, розширення ISO 10993-1); 14–20 тижнів для попереднього затвердження зразків і масового виробництва. Доставка додає 3–6 тижнів залежно від місця відправлення та призначення. Загальний термін 20–26 тижнів від короткого до завершення інвентаризації є реалістичним. Для літнього запуску в північній півкулі коротка подача повинна розпочатися не пізніше кінця жовтня попереднього року.
Джерела
Fortune Business Insights — Розмір світового ринку купальників, частка та аналіз галузі (22,95 млрд. дол. США у 2025 р., 34,12 млрд. дол. США до 2034 р., CAGR 5,08%): https://www.fortunebusinessinsights.com/swimwear-market-103877
Дослідження Grand View — Розмір, частка та аналіз тенденцій ринку купальників (23,1 млрд доларів США у 2023 р., 36,15 млрд дол. США до 2030 р., CAGR 6,8%): https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/swimwear-market
Market.us — Звіт про ринок менструальних трусиків (20,5% CAGR): https://market.us/report/period-panties-market/
Modibodi — епоха Купальники та спортивний одяг (включно з Puma 2022 року): https://us.modibodi.com
Knix — Period Swimwear Line (4-шарова система, місткість 1–3 тампонів): https://knix.com
Good Housekeeping — Best Period Swimwear 2026 (Knix Best Overall): https://www.goodhousekeeping.com/clothing/swimwear-reviews/g40078088/best-period-swimwear/
Retail Dive — Proof запускає нову лінію нижньої білизни в Target і Meijer (2021): https://www.retaildive.com/news/proof-launches-new-underwear-line-at-target/597785/
NYT Wirecutter — найкраща нижня білизна періоду 2026 року: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-period-underwear/
Багато купальних костюмів — стійкі до хлору купальні костюми: чому це варто інвестувати (порівняння терміну служби в 5–10 разів): https://swimweargalore.com/en-us/blogs/the-swim-report/chlorine-resistant-swimwear-why-its-worth-the-investment
Cora — Розширення та ідентифікація бренду Menstrual Care (друкований журнал): https://www.printmag.com/branding-identity-design/menstrual-care-brand-cora-wants-to-add-a-little-luxury-to-your-period/
L. (Love Beginnings) — Лінія продуктів бренду Period Care: https://www.thisisl.com
Ruby Love — період Купальники (позиціонування для підлітків, суцільний формат): https://www.rubylove.com
Swim England — Рекомендації щодо носіння в період періоду змінено (2023): https://www.swimming.org/sport/period-wear-guidance-changed/
OEKO-TEX STANDARD 100 — Офіційна інформація про сертифікацію: https://www.oeko-tex.com/en/our-standards/oeko-tex-standard-100
ISO 10993-1:2018 — Біологічна оцінка медичних виробів (структура біосумісності): https://www.iso.org/standard/68936.html
Загальні правила безпеки продукції ЄС (GPSR): https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX%3A32023R0988
LJVOGUES — Виробництво виробників оригінального обладнання та приватних торгових марок періоду купальників: https://www.ljvogues.com/
Про автора
Океан Ян | Засновник Shenzhen Ljvogues Sports Fashion Limited
Маючи понад 20 років у виробництві інтимного одягу та співпрацюючи з понад 500 глобальними брендами, Ocean очолює завод LJVOGUES площею 8000 м² у Шеньчжені, який виробляє сертифіковані старовинні купальники, старовинну білизну та герметичний спортивний одяг для міжнародних брендів. Команда має сертифікати BSCI, SEDEX, FDA, OEKO-TEX STANDARD 100, OCS, GRS, ISO 9001/14001 і на 100% не містить PFAS.
Ця стаття є частиною бібліотеки LJVOGUES B2B Sourcing Guide. Пов'язане читання: Пояснення купальників періоду | Як знайти купальний одяг періоду | Абсорбуюча система через спортивний одяг | Відповідність ЄС / ISO 10993-1
Підключити: https://www.ljvogues.com/ | Надсилайте електронною поштою команді Ocean щодо запитів OEM/ODM.


